e-mail: herma@herma.org.pl

 

tel: +48 12 313 41 21

 

 Znajdź nas na Youtube

W wyniku nieustannych nakładów na rozwój technologii, Firma Herma przedstawia nową Serię kompresorów śrubowych o mocy od 5,5 kW aż do 90 kW. Seria X dostępna jest w wersji stało i zmiennobrotowej.

Urządzenia od 22 kW dostępne są również w wersji z dwustopniowym modułem śrubowy. Dzięki temu zastosowaniu uzyskujemy znacznie większą wydajność przy takim samym poborze mocy. W zależności od potrzeb, maszyny zaprojektowano w wersji wolnostojącej, osadzonej na zbiorniku ze zintegrowanym osuszaczem ziębniczym.

Kompresory Serii X charakteryzują się nowa generacją modułów śrubowych. Zastosowano innowacyjny napęd bezpośredni dzięki któremu uzyskano najwyższą możliwą sprawność. Niezawodne, wydajne i łatwe w użytkowaniu kompresory zapewniają bezproblemowe działanie przy minimalnych kosztach eksploatacji. Nowoczesne panele sterujące pozwalają na stałe monitorowanie pracy oraz wprowadzenie zmian najważniejszych parametrów urządzenia.

 

Zobacz schemat kompletnego zestawu z naszym kompresorem

JEDNOSTOPNIOWE BLOKI ŚRUBOWE bezpośrednio połączone z silnikiem. Brak elementów przeniesienia napędu sprawia, że efektywność silnika wynosi 100%, a wydajność jest poprawiona o 2-3% w porównaniu z silnikiem asynchronicznym o tej samej specyfikacji. Bezpośredni napęd oznacza znacznie mniejsze koszty konserwacji oraz wyeliminowanie strat związanych z poślizgiem i naprężaniem się pasków.

DWUSTOPNIOWE BLOKI ŚRUBOWE bezpośrednio połączone do silnika z magnesami stałymi to znaczna oszczędność energii oraz zredukowane koszty eksploatacyjne silnika. Niższy stosunek ciśnień (3:1) pomiędzy stopniem 1 i 2 minimalizuje powrót kompresji, co zwiększa wydajność urządzeń. Proces sprężania powietrza w dwóch etapach jest w zasadzie procesem izotermicznym i sprawia, że oszczędność energii wynosi 15% w stosunku do klasycznego rozwiązania.

WYSOCE WYDAJNE SILNIKI SYNCHRONICZNE Z MAGNESAMI STAŁYMI. Silniki te mają wysoki współczynnik mocy oraz moc rozproszeniową na niskim poziomie. Osiągają wydajność o 5-8% wyższą w stosunku do klasycznych. Silniki te posiadają szeroki zakres częstotliwości od OHz do 200Hz a sprawność silnika niezależnie od jego obciążenia jest zasadniczo stała. Silniki te mają wysoki moment obrotowy, bardzo dobre zdolności adaptacyjne oraz są odporne na obciążenia w momencie startu. Przeznaczone do pracy ciągłej dzięki wysokiej odporności na temperaturę, Taka konstrukcja silnika pozwoliła nam wyeliminować łożyska co w efekcie zmniejszy koszty konserwacji i napraw w trakcie eksploatacji.

NOWEJ GENERACJI FALOWNIKI (IVR) charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niskim zużyciem energii. Nasze falowniki są standardowo wyposażone w filtry EMC co gwarantuje kompatybilność elektromagnetyczną bez względu na częstotliwość (Hz). Kompresory z falownikami zużywają nawet o 30% energii elektrycznej mniej od kompresorów stałoobrotowych tej samej mocy (kW).

Urządzenia Serii H-X wyposażone są w panele sterowania MAM-860, MAM-6080 lub MAM-6090.

Standardowe cechy obu paneli sterowania to:

  • regulacja ciśnienia
  • ostrzeżenie wysokiej temperatury
  • przegląd godzin pracy
  • ustawienie czasu rozładowania
  • kontrola bieżąca
  • kontrola napięcia
  • wskaźnik parametrów pracy

MAM-860

MAM-6080

Ekran kolorowy - +
Ekran dotykowy - +
Moduł Wi-Fi - +
Automatyczny restart - +
Ustawienie programu tygodniowego - +
Wizualny schemat pracy - +
Aplikacja mobilna (Android) - +
Dostęp przez internet - +
MAM Net + +
Sterowanie zdalne + +
Dziennik usterek + +
Wskaźnik przegladu technicznego + +
Menu wielojęzyczne + +
Kontrola faz + +

Dane kontaktowe

HERMA Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Biuro:
ul. Tadeusza Kościuszki 36A lok. 14
32-020 Wieliczka, Polska
Tel/Fax. +48 12 313-41-21
Tel. +48 515-186-753

Serwis:
32-002 Kokotów 806 - Brzozowy Zagajnik
(Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej)
Tel. +48 500-265-602

Www: kompresoryherma.com.pl
Email: herma@herma.org.pl
NIP: 683-211-91-05

Napisz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone © Herma 2020
projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie ich w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa zasad przetwarzania danych osobowych udostępnianych drogą elektroniczną w związku z korzystaniem z naszej witryny.